Kullanıcı Görüşleri

Sayfa: 1 2 >|

FİNSPOR Servis Müdürü Türker BENZEROĞLU, "Finspor, Diva Online İş Yönetimi profesyonel çözümü ile çalışma performansını arttırdı. Bu arada e-ticaret’imizi de Diva üzerinden yapıyor olmamız bir diğer avantaj. Bu çok yeni uygulamamıza “bebeğimiz” gözü ile bakıyoruz. İleride çok ciddi bir ticaret ortamı olacağına inanıyoruz." dedi.

Devamı »

Sn. Yavuz Gündüz, söyleşisinde Diva ile tanışmalarından bu güne kadar yaşadıkları süreçleri, Diva öncesi ve sonrası yaşadıkları olumlu gelişmeleri dile getirdi.

Devamı »

İş hayatına 1994 yılında Groupe SEB İstanbul A.Ş.’de (o günkü adıyla Tefal) Ankara bölgesi satış temsilcisi olarak başlayan, ve şu an Groupe SEB Ticari Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Müdürü olan Sayın Ö. Tuncer Gülsaran ile Diva hakkında yaptığımız röportajı görmek için lütfen tıklayınız...
Devamı »

"Diva kullanmak karlılığı arttırır... Perakende işinde olup da Diva’yı keşfetmiş olup Diva’yı kullanmıyorsa, o firmanın aklından şüphe duyarım..." OnlineMahzen.com'dan Berkan Acarman ile yapılan röportajı okumak için lütfen tıklayın:
Devamı »

DİVA

DİĞER İŞLERE VAKİT AYIRABİLMEK

Devamı »

Şeref Keser, 18 senelik kariyer hayatının 11 senesini Baydemirler’de tamamladı ve halen bu görevine devam ediyor. Çalışma hayatındaki bir değişimi bakın nasıl anlatıyor.

Devamı »

Premier Elektronik Servis Müdürü Sn. Turgut Yengül ve Servis Müdür Yardımcısı Sn. Ruhi Boztimur'un DİVA hakkındaki görüşlerini izlemek için lütfen buraya tıklayınız... 

Devamı »
Arzum tam 5 yıldır Diva Online İş Yönetim Sistemi'ni kullanıyor. Bu özel yıldönümü sebebiyle Teknik ve Servis Müdürü Sedat Çulfaz ve Bilgi İşlem Müdürü İsmail Özcan'ın görüşlerini aldık...
Devamı »
Bizim gibi stokları bol ve karışık bir firmanın stoklarını en iyi ve en anlaşılır biçiminde toplayan bu başarılı firma, böylesi bir teşekkürü hak ediyor..Devamı »

Ankara Taki Billuriye'den, Decorium Mağaza Sorumlusu Sn. Gizem Okkalı'ın DİVA hakkındaki görüşlerini izlemek için lütfen buraya tıklayınız... 

Devamı »
Sayfa: 1 2 >|
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr