Kimler İçin?

Diva Online İş Yönetim Sistemi ne tip firmalar için uygundur?

 

  • Birden fazla mağazası olan firmalar

Belli bir merkeze bağlı çalışan birden çok mağazası olan firmalar, tüm uygulamalar ve veriler bir tek sunucuda olduğu, için tüm mağaza bilgilerinin tek merkezde toplanması ve bu bilgilere (yetkileri dahilinde) herkesin her an ulaşabilmesi sağlanır. Yeni bir mağaza için kullanıcı yetkisi açılması çok kolaydır. Mağazaların sisteme dahil olabilmesi için sahip olması gerekenler sadece internete erişebilen bir bilgisayar, buna bağlı bir yazıcı ve bir barkod okuyucudan ibarettir.

 

  • Servis hizmeti veren firmalar

Servisler ve satış firmaları ortak bir müşteri veritabanına dahil olduklarından, başvuran müşterinin adres ve kişisel bilgiler ile daha önceki servis geçmişlerine anında ulaşabilirler. Ürün değişimi ya da garanti dâhili gibi işlemlerde anında merkezi uyarabilirler ve onay alabilirler. Çünkü bütün birimler aynı veritabanını kullanmaktadır ve internet üzerinden birbirlerine destek olabilmektedirler.

 

  • E-Ticaret yapan firmalar

İnternet Üzerinden SatışInternet üzerinden satış yapan firmalar, mevcut işlemlerini Diva destekli olarak yürütebilirler. Online satış işlemleri yapılırken arka planda çalışan Diva muhasebe ve stok sistemi sayesinde ürün ve iş takibi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ayrıca Diva bünyesinde bir de e-Ticaret yazılımı bulunmaktadır. Kendi ürünlerinizi ya da ürün bağlantılarınızı bu sisteme dâhil edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

  • Bayi teşkilatı olan firmalar

Franchising yöntemiyle çalışan gerek sadece tek bir firmanın ürünlerini gerekse de farklı firmaların ürünlerini satan bayi yapılarında, çalışma modeline bağlı olarak merkez firma(larla) tam entegre bir şekilde çalışabilir. Bayiler siparişlerini ve ürün kataloglarını ONLINE izleyebilirler ve merkez firma ile bayi arasındaki tüm sevkıyatlar otomatik olarak sistem tarafından gerçekleştirilir.

 

  • Mobil kullanıcısı olan firmalar


Mobil barkod okuyucularla stok dağıtımı ya da sayımı yapan kullanıcılara sahip olan firmalar için çözümler sunar.

 

  • Sektörel bazlı kullanıcılar

 

Diva'da neler var? 

Devamı »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr