Hizmet Modeliyle Yazılım

Internet ortamında işinizin gerektirdiği performans ve ciddiyette uygulama geliştirmek ve bu uygulamaları yaşatabilmek için çok ciddi bilgi birikimi, tecrübe ve odaklanmak gerekiyor. Web uygulamaları geliştirme ve işletim konusunda yetkin ve tecrübeli ekibiyle Coretech işinizi en iyi ve en doğru şekilde yürütebilmeniz  için iş ortağınız olarak her zaman SİZİN yanınızda...  

Nedir?

Diva ile İnternetten (Online) İş Yönetimi İş dünyası sürekli gelişiyor. Rekabet şartları ağırlaştıkça kurumlar, karlılıklarını ve rekabet güçlerini artırabilmek için ana işlerine daha fazla odaklanmak istiyor. Bu amaçla bu kapsam dışında kalan hizmetleri, konusunda uzmanlaşmış iş ortaklarından sağlama yoluna gidiyorlar. Değişen koşullar sebebiyle iş dünyasına destek vermek amacıyla Coretech’ in sunduğu en yeni iş modellerinden biri Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı (HMYK). HMYK ile; yazılım satın almak, bunun için gerekli altyapı yatırımlarını yapmak, sistemin işletimi ve devamlılığını sağlamak için adam tutmak ve sürekli para harcamak tarihe karışıyor.

HMYK modelinde firmalar, internet ortamında her yerden erişilebilen, kendileri için ayrılmış güvenli bir alandan sistemi kullanıyorlar. Sistemin başarılı bir şekilde çalışmasını ve devamını hizmeti veren şirket sağlıyor. Veriler tamamen güvenli ve gizli bir ortamda saklanırken kullanıcılar her zaman uygulamanın en son sürümünü kullanabiliyorlar.. HMYK hizmetini veren firma müşterileri için tüm işletme eforunu sahipleniyor ve müşterilerinin işlerine odaklanmalarını sağlıyor.

Ne Avantajlar Sağlar?

Her zaman her yerden sisteme ulaşabilirsiniz. HMYK modeli, iş uygulamanızı internette yetkili herkesin ulaşabileceği merkezi bir ortamda barındırıyor. Bu sayede işten, evden, yurtdışında seyahatteyken otelinizden ve hatta arabanızdan sisteme bağlanıp işinizi yönetebilirsiniz.

Başlangıç maliyetleri minimize edilmiştir. HMYK modelinde Coretech, sisteminizi çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız sunucu, yazılım lisansları, barındırma, band kullanımı, yedekleme ve sistem yönetim araçlarının alınması için gerekli maliyetlerden tasarruf ettirir.

Sistemin çalışırlılığını ve devamını sağlamak için sürekli bir bilişimci insan kaynağı gerekmez. Sistemin sağlığı ve devamlılığı için, Coretech’teki uzman ve odaklanmış bilişim ekibi sürekli sistemi izleyerek performansının en iyi olması için çalışırlar.

Kullanıcı makinalarına kurulan yazılımların gerektirdiği diğer lisans maliyetlerinden tasarruf sağlar. HMYK modeli internet bankacılığı gibidir. Kullanıcı makinalarına hiçbir kod ya da veri yüklenmez ve saklanmaz. Bu sayede hiçbir ekstra yazılım satınalması gerekli değildir. Kullanıcı makinaları bozulsa hatta çalınsa bile diğer makinayla çalışmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Performans ve iyileştirme gerekliliği sürekli takip edilir. Sisteminizde oluşan yükten dolayı donanım artırımı veya yazılım optimizasyonu gerekirse Coretech bunu sizin adınıza takip eder ve gerekli önlemleri alır. Bu sayede sürekli gelişen teknolojinin peşinde koşarak sonsuz donanım yatırımları yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Sistemi ve performansını iyileştirmek ve geliştirmek tüm ekibin bir numaralı odak noktasıdır. 
 
Yazılımın her zaman en güncel sürümü kullanılır. Modelin getirdiği en önemli özelliklerden biri de, yazılımda yapılan güncelleme ve eklentiler tüm sistem kullanıcılarına hemen yansıtılır. Bu sayede eski versiyon ve fonksiyonlara takılı kalmaz, karmaşık, sorunlu sürüm güncelleme eforlarından kurtulmuş olursunuz. HMYK modelinde tüm aboneler üyeliklerinin geçerli olduğu sürece yazılım güncellemelerini ücretsiz elde ederler.
 
Sistemden istenildiği zaman çıkılabilir. Sisteme abonelik yöntemiyle üye olunup kullanıldığından aboneliğin sona ermesiyle hizmet de sona erer. Herhangi bir atıl yatırım kalmaz.

 

Diva Online İş Yönetim Sistemi Nedir?

Herkes onu konuşluyor, nedir bu SaaS?

 

Devamı »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr