Silverline

Silverline

1994 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kuruluş çalışmaları başlayan firma genç, dinamik ve deneyimli kadrosundan aldığı güçle kısa sürede üretime başlamıştır.

Firma çıkarttığı ilk model olan Softline fırın üstü aspiratörü ile başlattığı estetik ve kalite ilkesini, genişleyen ürün gamıyla ocak, fırın, evye ve batarya modellerine de taşımayı başarmıştır.

Türkiye piyasasında, 92 adet bölge temsilciliği kanalıyla ulaştığı 450'den fazla tali bayi ağı ile satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren SILVERLINE, sektörel liderliğini desteklemek amacıyla 170 adet yetkili servisi ile satış sonrası hizmet kalitesi konusunda çalışmaktadır. SILVERLINE; tüm satış sonrası servis kanalının etkin ve verimli takibi ve yönetimi için Diva ONLINE İş Yönetim Sistemi'nin Servis Yönetimi modüllerini kullanmaya karar verdi. Firma, tamamen web bazlı çalışan Diva ONLINE ile elde iş sonuçları sayesinde marka değeri ve müşteri hizmet seviyesinin artmasını hedefliyor. İş kapsamı ve teknolojik yapısı ile Diva ONLINE şirketin servis kanalındaki çevikliğini ve etkinliğini arttıracak.

 

http://www.silverline.com.tr

 

 Kelimeler :
« Parlak Billuriye | DeLonghi »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr