Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

 

90'lı yıllarda küçük elektrikli ev aletleri ile Türkiye genelinde tanınan Arzum 'un piyasada adından en çok söz ettiren ürünü Mutfak Robotları oldu. Arzum markasını daha da yaygınlaştırmak ve Pazar payını arttırmak amacıyla 1993 yılında Arzum Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. kuruldu.

Türkiye'nin Gümrük Birliğine girmesi ile birlikte, uluslararası rekabet göz özüne alınarak, 1996 yılı içinde Hong Kong'lu bir firma ile ortaklık oluşturuldu ve Arzum'a alternatif üretim kaynağı yaratıldı. 1997 yılında Serbest Bölgede Arzum Avrasya Dış Ticaret firması kuruldu. Hızla geliştirilen ve yenilenen Arzum ürün yelpazesi, 1996 yılı sonu itibariyle yalnızca 15 çeşit iken, bugün 100 çeşidi aşmış ve tüm ürünleri dünya pazarında satılan diğer markalara ait ürünlerle aynı ve daha üstün kaliteye çıkmıştır. Ürün geliştirmeye yönelik çalışmalar her geçen gün hızla devam ediyor.

Arzum, 2005 yılında Türkiye çapındaki servislerde müşteriye verilen hizmet kalitesini arttırmak, serviler ile merkez arasındaki bilgi akışını otomatize etmek amacı ile Coretech tarafından geliştirilen Web tabanlı Diva Online Servis modülünü 400'e yakın servis noktasında uygulamaya karar verdi.

Internet tabanlı yapısı ile her noktadan kolayca kullanılabilen güncel teknolojiler ile geliştirilmiş Diva ürünü ile, Arzum Servisleri ile merkez arasında operasyonunu yönetebileceği bir  sistem kurulmuştur. Çözüm, tüm sürecin verimli, esnek ve yüksek devamlılıkta çalışabilmesine olanak tanımaktadır. Diva üzerinden elde edilen veriler merkezde konsolide olarak izlenerek, etkin bayi ve müşteri yönetimi mümkün olmaktadır.

 

Arzum

http://www.arzum.com.tr/Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr