Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

 Finspor
 

Finspor, 30 yıldır spor yapmayı kolaylaştırmak ve konfor katmak için, en son teknolojinin kullanıldığı ürünleri, yaşamınızın tam kalbine, evinize kadar getiriyor.

Dünyanın en ünlü kondisyon aletlerini ve spor ekipmanlarını, Türk tüketicisiyle buluşturan Finspor, evde kullanabileceğiniz ürünlerin yanı sıra kondisyon merkezleri, sağlık ve güzellik kuruluşları, oteller, turistik tesisler, şirket merkezleri, askeri kuruluşlar, siteler, spor tesisleri gibi yerlerde kullanılan profesyonellere yönelik modeller de sunuyor.

Sektörün en eski ve deneyimli firması olan, servis öncesi ve servis sonrası sunduğu teknik destekle de müşterilerinin güvendiği, tercih ettiği bir adres olan Finspor, satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde Diva Online İş Yönetim Sistemi kullanarak, satış sonrası hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Bir süre önce Diva Mağaza, Servis ve İş Yönetimi uygulamasını başlatan Finspor, ticari uygulama çalışma alanını daha da genişleterek Diva e-ticaret uygulamasını da devreye aldı. İnternet ortamındaki satışlarını da Diva ile entegre çalıştıracak olan bu uygulama ile Finspor, tüm ticari uygulamalarını Diva ile Online olarak ve daha da güvenli  yürütüyor

http://www.finspor.com.trKelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr