Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

Jowissa
 

 

GÜVEN Dayanıklı Ürünler Ltd. Şti, geçmişten gelen bilgi birikimlerini zamanın getirdiği koşullarla en iyi şekilde değerlendirerek topluma ve çevreye karşı olan sorumluluklarını yerine getirebilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek amacıyla 2006 yılı son çeyreğinde JOWISSA zücaciye ürün grubu ile müşterilerine ve sektöre merhaba dedi...

800 ürün çeşidi ve her geçen gün gelişen ürün gamıyla JOWİSSA hizmet ve çözümleri, satış ağı kanalı ile tüketicilerine ulaştırmak; satış sonrası hizmetleri ile destekleyerek son kullanıcının beğenisine sunup mutfakların vazgeçilmez markası olmayı hedeflemektedir.

Jowissa bu amaçla yurt içinde yaygın 250 servisinde DİVA Online Servis Yönetimi uygulaması başlatarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

www.jowissa.com.tr

Jowissa
 

Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr