Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

 

Premier

 

Kendi adlarına tescilli olan Premier markası ile dünya pazarındaki kalite ve rekabet yarışında üstün başarılarını Türkiye’de de sürdürmeyi ilke edinen Velsan Elektronik Ltd. Şti,  30 yıllık deneyimini kalite hizmet anlayışı ile birleştirerek sektördeki yerini almıştır.

Velsan Elektronik’in öncelikli hedefi Premier ailesinin misyonu, yüksek teknoloji, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden, müşterilerinin beklentilerini karşılamak, bu doğrultuda en ekonomik şartları sunarak müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaktır.

Her geçen gün gelişen ve yenilenen Premier dünyası, yapılan her yenilikte tüketici memnuniyetini arttırmak ilkesini benimsemiştir.

Türkiye genelinde alanlarında ihtisaslaşmış 450 servis noktasında satış sonrası hizmeti daha kaliteli ve sorunsuz bir şekilde vermenin DİVA Online Servis Yönetimi ile mümkün olacağının bilinciyle, tüm servis noktalarında bu uygulamayı başlattı.

http://www.premierelektronik.com.tr/

 

Premier Ev Sinema Sistemi

 

 Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr