Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

 

Vestel
 


Türkiye’nin en büyük bayi teşkilatlarından birine sahip olan VESTEL Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama, mağaza ve bayilerinin ONLINE olarak yönetilmesi için Diva ONLINE İş Yönetim Sistemi’ni seçti.

Türk dayanıklı tüketim malları sektörünün önder oyuncularından biri olan Vestel Dayanıklı Tüketim Malları Pazarlama'nın rekabet avantajları yerli üretim gücü, Türk tüketicisinin tercihlerine cevap verebilen ürün gamı, etkin ve gelişmiş dağıtım kanalı, çok markalı pazarlama stratejisi, yüksek süreç otomasyonu ve verimliliği, kolay iletişim ile yönetimde ortak akıl oluşturması olarak sıralanabilir.

Firma, Vestel Şirketler Grubu bünyesindeki üretim şirketleri olan Vestel Elektronik, Vestel Beyaz Eşya ve Vestel Komünikasyon'un ürünlerinin yurt içinde satış ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Şirket aynı zamanda uyguladığı “Çoklu Marka Stratejisi” ile, JVC, Whirlpool, Moulinex, Tefal, Rowenta, Palm, Samsung, Motorola, HP, Nokia ve Philips gibi güçlü uluslararası markaların da satış ve pazarlamasını yapmakta ve Vestel mağazaları aracılığı ile bu zengin ürün gamını nihai tüketicilere sunmaktadır.

www.vestel.com.tr

 

 Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr