Tefal

Tefal
 

Diva'nın "ilk kullanıcısı" olma özelliğini taşıyan Tefal, satış ve satış sonrası operasyonlarını Diva ONLINE İş Yönetim Sistemi ile uzun yıllardır yönetmektedir.

1954'te yapışmaz tavayı icat ederek yapışmaz tava tencere sektörünün kurucusu olan Tefal, bu buluşu ile tüm dünyadaki aşçıların hayatını kolaylaştırdığı gibi, bu buluşla birlikte Tefal yenilikçilik yolculuğuna başlamıştır.

1994 yılında kurulan Tefal İstanbul uyguladığı başarılı pazarlama ve satış politikalarıyla çok kısa sürede küçük elektrikli ev aletleri pazarında Türkiye’nin bir numaralı markası halini aldı. 1997 yılından itibaren yayınladığı “Sen Herşeyi Düşünürsün” yemek programıyla mutfak aletleri pazarının gelişmesini ve bugünkü büyüklüğüne ulaşmasında önemli rol oynadı.

Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shopları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağladı. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe Seb İstanbul adını aldı. Türkiye’deki faaliyetlerine ek olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan’da da Tefal ve Rowenta markalarının pazarlama faaliyetleri Groupe Seb Istanbul tarafından idare edilmektedir.

120’den fazla ülkede faaliyet gösteren Groupe SEB, küçük ev aletleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Dünyanın bir yerlerinde, saniyede dört tüketici bir Groupe SEB ürünü alıyor.

Ürün tasarımlarının marka kimliğini yansıttığını söyleyen Tefal, kendi ürünlerini şu şekilde tanımlıyor:

 

  • Çağın gereklerine uygun tasarımlarımız modayı belirliyor.
  • Ürünlerimiz hayatınızın ve evinizin doğal birer parçası haline geliyor.
  • Kullanıcıya şevk ve enerji veren ürünlerin kullanımı da kolay.

http://www.tefal.com.tr/

 

Groupe Seb İş Geliştirme Müdürü Sn. Aytuğ Elerman'ın Diva Online İş Yönetim Sistemi hakkındaki düşünceleri için tıklayınız...
 Kelimeler :
« Papillon Mağazaları | Güzeliş »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr